5 Гроус хаков (growth hacks) щоб максимально збільшити ваш ROI в AdWords кампаніях

Якщо ви тільки не настільки ексцентричні, щоб викидати гроші на вітер, то вам сподобаються наші пару рад як заощадити бюджет і не зливати гроші даремно. Крім того, що потрібно вибрати правильні ключові слова, створити правильні оголошення і обзавестися правильної посадочної сторінкою, є ще ряд трюків, які допоможуть вам збільшити ефективність реклами в AdWords. Я опишу 5 секретів того, як підвищити ефективність рекламної кампанії, заощадити бюджет і підвищити конверсії.


Поїхали!


АдВордса хак # 1 - Опція локальне розташування

Деякі з вас вже знають, що таке радіус орієнтування. У двох словах, радіус орієнтування дозволяє вам зорієнтувати рекламу на тих користувачів, які фізично знаходяться на якійсь території, шукають інформацію про цю територію, або переглядають контент, що відноситься до певної території. І хоча таке таргетування краще ніж взагалі ніякої фільтрації по місцю розташування, його можна відібрати ще точніше, особливо для тих бізнесів, які шукають клієнтів на відстані пішої прогулянки.


Так як це працює?


Замість того, щоб вибрати просто таргетинг по місцю розташування, використовуйте параметри націлювання на місце розташування, призначені для фільтрації в цільової області, виберіть «люди в моєму цільовому місцезнаходження». Зробивши це маленьке зміна ви зможете відсікти тих користувачів, які знаходяться поза зоною вашої локації і не зможуть скористатися вашою пропозицією в магазині. звичайно ж, не рекомендується включати цю функцію для таких видів бізнесу як туризм, або схожих, де люди шукають інформацію на місцях наперед. Але це допоможе відсікти нецільового кліки для тих, кому важливо знаходити клієнтів тільки в заданому місці розташування.


Адвордс хак # 2 - Розширення номер телефону


Ви вже знаєте про таке корисне доповнення як розширення для номера телефону в кампаніях Adwords. Воно може збільшити CTR, поліпшити показник якості, і дати більш деталізоване уявлення про вашу пропозицію і підвищити його цінність. Але проблема з розширеннями, такими як розширення номер телефону, в тому, що ви не можете відповісти на дзвінок в певний час доби, коли ви закриті. А упущені дзвінки це втрачені можливості, а втрачені можливості це втрачених доходів.


Що тут можна зробити?


На щастя, є інструмент, який називається розклад показу розширення номер телефону в AdWords (шукати в налаштуваннях розширень). Розклад показу дозволить вам вказати конкретні години, коли ви хотіли б, щоб розширення для номера телефону показувалося в ваших оголошеннях. Активувавши цю функцію, ви можете вибрати час і дні, протягом яких буде показуватися це розширення.

Більше ніяких пропущених дзвінків або даремно витрачених грошей!


АдВордса хак # 3 - Ремаркетинг по часовим відрізком


Ремаркетинг це хороший приклад того що нічого не скінчено поки на закінчилося. Використовуючи ремаркетинг можна зорієнтувати рекламу на користувачів, які скликали на рекламу і переглянули вашу цільову сторінку, але не зробили бажану дію. З традиційні ремаркетингу проблема в тому, що ви збираєте всіх користувачів, які дивилися вашу сторінку навіть частку секунди. Я не знаю як ви, але показувати рекламу людині який не зацікавився досить щоб прочитати заголовок на сайті, я не вважаю розумним, швидше за марною тратою бюджету. Щоб це виправити, спробуйте додати шматочок javascript до вашого коду ретаргетінга, який активує ретаргетінг куки тільки через деякий час. Взагалі-то, якщо ви налаштуєте його на 30-45 секунд, цього буде достатньо, щоб зловити когось, хто дійсно зацікавлений у вашому продукт або послугу, а не просто промахнувся і клікнув не на ту посилання. Щоб отримати цей шматок коду, зверніться до ваших розробникам, або пошукайте на сodedelay. Використовуючи цю стратегію, маркетологи можуть заощадити до 78% бюджету ретаргетінга.


Адвордс хак # 4 - використовуйте Gmail оголошення щоб робити ставки на домени конкурентів.


Якщо ви маркетолог-ентузіаст, то ви може вже використовуєте функцію оголошень в пошті Gmail, що пропонує AdWords. По суті, Gmail оголошення це функція, яка дозволяє рекламодавцям показувати оголошення над папкою «входять» користувача. Вони показуються в двох місцях: спочатку над вхідними, а потім в області HTML, яка схожа на емейл. Одна з унікальних функцій цього типу реклами в тому, що вона дозволяє зорієнтувати на користувачів, залежно від того, що знаходиться у них у вхідних імейл, замість того, щоб відбирати за параметрами демографії та загальним інтересам. Сканери Google просканує останні 300 імейлів користувача, щоб визначити коло його інтересів, і відповідно до них уже зорієнтувати рекламу. Одна з хитрощів цього типу реклами в тому, що можна зорієнтувати оголошення на користувачів, грунтуючись на конкурентів, за ключовими словами (або домен, URL) Наприклад, висхідна компанія одягу може зорієнтувати на тих користувачів, у яких в ящиках є імейли від ZARA.Так можна припустити, що ця людина зацікавлений в покупці одягу, і буде не проти отримати акційну пропозицію від нової компанії. Використовуючи цю стратегію, маркетологи отримували ціну за клік всього $ 0.10. Це дуже хороший показник для такої таргетированной кампанії!


Адвордс Хак # 5 - попап при спробі втекти зі сторінки


Використовуючи попап який не дає користувачеві просто закрити сторінку, ви можете збільшити кількість переходів і максимально підняти ROI від грошей витрачених на рекламу. Попап працює так - користувач хоче покинути сторінку, і попап не дає йому зробити це відразу, показуючи віконце спливаюче з якимось текстом. Використовуючи такі попап, ми можемо хоч невеликий відсоток користувачів утримати на сайті, і гроші витрачені на перехід цього користувача з реклами будуть витрачені з користю.


От і все!

Сподіваюся, ці невеликі підказки будуть вам корисні!


Сподіваюся, ці невеликі підказки будуть вам корисні! Пам'ятайте, щоб підвищити ROI ваших AdWords кампаній необов'язково повністю переробляти сайт / Лендінгем або радикально змінювати тексти оголошень. Досить кілька трюків і хаков, щоб оптимізувати вашу рекламну стратегію в Google Adwords. Чи пробували ви що-небудь з перерахованого вище? Діліться вашим досвідом в коментарях!