Особливості таргетинга в Facebook

Аудиторія в соціальних мережах багатомільйонна, але як серед всіх користувачів Facebook виявити саме ту цільову аудиторію, яка вам потрібна? Але націлювання в Facebook роблять це цілком реальним, навіть якщо аудиторія яку ви шукаєте це сорокарічні чоловіки які захоплюються кулінарією і колекціонують хом'ячків.


Чим точніше в свою цільову аудиторію ви хочете потрапити, тим менше буде ваш охоплення - але іноді це виправдано. Давайте подивимося, які ж опції орієнтування пропонує нам Facebook, і як ними можна скористатися.


1. Орієнтування Facebook за інтересами

Ви можете таргетуватися на користувачів, які проявляють інтерес до подібних тем, для цього в меню є кілька тисяч варіантів інтересів - все залежить від вашої фантазії і вимог вашого оголошення.

Варто пам'ятати, що на англійській мові описів інтересів більше, так що використовуйте і його.2. Також в секції «Поведінка», ви можете вибрати людей які вчинили або які не вчиняли певним чином впливати на вашій сторінці.

3. Ретаргетинг на тих хто відвідав ваш сайт


Рекламу можна налаштувати так, щоб вона показувалася відвідувачам сайту. Для цього встановіть піксель на сайті, після чого сформується група цих користувачів. Те ж саме можна зробити і з відвідувачами / користувачами вашої програми на IOS або Android.


4. Таргетинг за рівнем освіти, сімейним станом або купівельному поведінці. Все це можна знайти в налаштуваннях детального орієнтування.


5. Таргетинг на батьків, фільтр за віком дітей.

Для багатьох онлайн рітейлерів головна аудиторія споживачів це батьки з дітьми. Facebook дає вам таку можливість - вибрати аудиторію батьки малюків, або батьки дітей хто в старшій школі і так далі.6. Прийдешня річниця


Є і такий пункт налаштувань націлювання. Ви можете підібрати аудиторію тих, у кого скоро річниця. Це корисно якщо ви хочете запропонувати їм ювелірні прикраси, доставку букетів, або ще якісь супутні послуги і товари.


7. Знайти друзів іменинників


Це також дуже цікава і ефективна аудиторія - люди які скоро будуть шукати подарунки, і ваша реклама в Facebook їм може бути вельми до речі.Інші види таргетингу це - пошуки геймерів, пошук тих сто адміністратор сторінки, ви можете підібрати аудиторію з певним мобільним телефоном або операційною системою.


І як бонус - ви можете зберегти свою аудиторію на потім і використовувати її потім!

Реклама Facebook дає вам силу-силенну варіантів і можливостей вибрати для себе саме те, що підходить. А тому таргетована реклама в Facebook є одним з найбільш ефективних каналів для e-commerce, сфери послуг та інших бізнесів.

Хочете ефективну рекламу? замовте її у наших менеджерів!