Способи використання динамічного контенту

Як збільшити час перебування людини на сайті? Тільки підібравши цікаву для нього інформацію і потрібні товари. Такий підхід до потреб клієнта може забезпечити не тільки зручність, але й позитивний імідж. Давайте розглянемо більш детально що таке статичний (СК) і динамічний контент (ДК), як такий контент впливає на пошукове просування (SEO), за якими показниками можна створювати ДК, де застосовується, яким проектам підходить.

Що таке статичний і динамічний контент?

Сайти зі статичним контентом не змінюють свою структуру, зовнішній вигляд і наповнення, тобто всі користувачі бачать одне і теж. Найчастіше це односторінкові сайти, які не потребують постійного оновлення або змін. СК також використовують в сайт-візитках, каталогах продукції, довіднику технічної документації.

Якщо інформація на сайті підлаштовується під кожного користувача окремо — ми маємо справу з динамічним контентом. Таким чином одна і та ж сторінка буде виглядати по-різному для різних відвідувачів. Застосовують на форумах, в інтернет-магазинах різних напрямків, на сторінках з відгуками.

Як ДК впливає на пошукове просування (SEO)?

Динамічний контент у пошукових системах допомагає користувачам знайти саме те, що їм потрібно. Також формується відсортований контент за даними історії відвідувача. Що дає вам величезну перевагу, так як є велика ймовірність того, що цей же користувач повернеться до вас знову.

Наприклад, так виглядає головна сторінка Розетки для любителя інструментів.

А ось так – для дівчини, яка захоплюється фітнесом. Залежно від потреб і інтересів користувача сайт підбирає ті категорії товарів, які з більшою ймовірністю призведуть до конверсії.

 

Переваги ДК:

  • швидка реакція на пошукові запити і дії користувача;
  • поновлення пропонованої інформації;
  • позбавлення користувача від непотрібного контенту.

Де застосовується динамічний контент?

Використовують ДК на сторінках сайтів, в email-розсилках, рекламних оголошеннях, банерах, спливаючих вікнах.

 

Це дозволяє:

  • збільшити конверсію;
  • утримати користувача на сайті за допомогою пропозицій сформованих на основі його бажань;
  • підвищити загальну кількість цільової аудиторії, за рахунок розсилки з цікавим змістом.

Яким проектам підходить?

Впровадження ДК дуже важливо і корисно якщо ви плануєте великий потік аудиторії, зацікавленої у ваших товарах або послугах. Система буде запам’ятовувати, аналізувати їх дії і пропонувати товар на основі зібраних даних. 

Важливо підібрати правильну інформацію, налаштувати ДК під кожного нового відвідувача вашого сайту, щоб він відчував себе “як вдома”. Правильне застосування цього інструменту допомагає користувачеві швидко знайти потрібну інформацію, а вам збільшити дохід і заощадити час.