Як ми збільшили продажі в розпал сезону для інтернет-магазину насіння і добрив

Замовник
Інтернет магазин насіння, добрив, засобів захисту рослин

Цілі проекту

Цілі проекту

Клієнт звернувся з потребою збільшити кількість продажів своєї продукції і залучення більшої кількості потенційних покупців, зважаючи на велику конкуренцію в розпал сезону. Раніше реклама не запускалась.

Задачі

Що зроблено:

Ніша висококонкурентна, сезонна. Перед запуском реклами, ми детально вивчили бізнес клієнта, був проведений глибокий аналіз сайту клієнта і конкурентів, на основі якого вибудували стратегію рекламної кампанії і основні конкурентні переваги даного інтернет-магазину.
Створено акаунт Google Ads, зібрано семантику, налаштовано декілька пошукових кампаній окремо для кожної групи товарів за стратегією SKAg (Single Keyword AdGroup), що дозволило нам спростити процес аналітики і більш гнучко управляти рекламним бюджетом. Розроблено креативи рекламних оголошень в декількох варіантах та розширення до оголошень (місцеположення, номери телефонів, дод.посилання, уточнення (переваги), структуровані описи (опис товару); налаштована аналітика та цілі для відслідковування ефективності рекламних кампаній і дій потенційних покупців, зв'язано акаунт Google Ads з Analytics; зроблена кросмінусація по групам оголошень (додавання до ключових фраз додаткових мінус-слів, які виключають перетин по показам між цими ключовими фразами), для підвищення точності показу рекламних оголошень. Паралельно запустили пошукову DSA кампанію суть якої полягає в тому, що оголошення автоматично створюються на основі контенту сайту. DSA дозволила підвищити конверсію і охопити користувачів, ще не охоплених звичайною пошуковою рекламою.
Крім кампаній на пошук була налаштована медійна реклама з акцентами на акції і спеціальні пропозиції.
Використовували цільові аудиторії зацікавлених покупців і ремаркетинг.
Для автоматизації рутинних задач створили і підключили скрипт по залишку коштів в акаунті.
Сформували звітність.
Проводили різноманітні тести та експерименти які мали на меті збільшити кількість конверсій, покращити результати рекламної кампанії в цілому та зменшити ціну за залучення клієнтів: тестували відповідність ключових слів - яка краще працює, запускали експериментальні кампанії зі зміною стратегій ставок та DSA кампанії.
Інструменти:
Пошукова та медійна реклама
Результати за місяць:
0
Конверсії (замовлення)
0 %
Коефіцієнт конверсії

Безкоштовний аналіз рекламних кампаній

Залиште заявку і ми зателефонуємо вам